poniedziałek, 23 lutego 2015

BEAUTIFUL DAY

Heej!
Co tam u Was? Mnie dzisiejszy dzień jakoś nie przestaje zaskakiwać, dobra ocenka się trafiła, cieplutko, słoneczko świeciło...Czego chcieć więcej? Noo, w sumie to wiem. Piątku! Wtedy właśnie stuknie mi kolejny roczek, mianowicie 17! To samo w sobie nie byłoby tak ekscytujące, gdyby nie fakt, że tego dnia po południu, po dłuugich trzech tygodniach niewidzenia się, przyjeżdża mój chłopak i wreszcie się zobaczymy. Wierzcie mi, gdy dzielą dłuugie kilometry to uszczęśliwia  jak nic innego!
W ten sposób właśnie zamierzam przeżyć ten tydzień w szkole - czekaniem na piątek. Od paru dni już chodzę cała w skowronkach, oby mi się udało w tym wytrwać do końca tygodnia i nic nie było w stanie tego zepsuć.


Ta piosenka zawsze sprawia uśmiech na mojej twarzy, motywuje do działania  i mam do niej ogromny sentyment, bo była puszczana na moich pierwszych lekcjach tańca! 


Dobranoc <3

1 komentarz:

  1. Świetna stylizacja :)
    Masz rację, dzielące kilometry są niesamowicie ciężkie i człowiek wówczas cieszy się nawet ze spotkań raz na kilka tygodni :) Zwłaszcza wtedy.

    http://kejskejt.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń